Vijesti iz osnovnih i srednjih škola Kantona

GODIŠNJI KONCERT OGŠ JAKOVA GOTOVCA NOVI TRAVNIK, 12.lipnja 2019.g. 14.06.2019 4
Osnovna glazbena škola Jakova Gotovca Novi Travnik, Novi Travnik

Svečanim Godišnjim koncertom u amfiteatru glazbene škole proslavljen je još jedan uspješan završetak školske godine. Koncert je otvorio nastup zbora glazbene škole,a potom su uslijedile sjajne izvedbe mladih novotravničkih glazbenika na harmonici, glasoviru, violini i gitari. Program priredili nastavnici: Darko Dujmušić, Željka Babić, Dajana Karin Palavra, Amna Kaknjo, Živan Kuzmanović, Gordana Mišković i Gordana Kačar.

OŠ "Lepenica": Priča o dječjoj humanosti 13.06.2019 15
Osnovna škola "Lepenica", Kiseljak

Učenici petog razreda, zajedno s učiteljicom, jednom učeniku za rođendan darovali bicikl

Učenici OŠ "Lepenica" posjetili Sarajevo 13.06.2019 6
Osnovna škola "Lepenica", Kiseljak

U utorak, 11. lipnja 2019. godine učenici naše škole posjetili su glavni grad Bosne i Hercegovine Sarajevo.

U dobrom raspoloženju prošetali su se ulicama grada, posjetili sarajevsku katedralu, Zemaljski muzej i "Cinema" Sarajevo gdje su pogledali prigodni film.

KONCERT U VILINSKOJ PEĆINI 30 METARA ISPOD ZEMLJE 13.06.2019 6
Srednja glazbena škola Jakova Gotovca, Novi Travnik

U Vilinskoj pećini u naselju Sebešić kod Novog Travnika organiziran je jedinstven događaj, učenici i profesori održali su koncert za pamćenje.

GODIŠNJI KONCERT SGŠ JAKOVA GOTOVCA 10.06.2019 4
Srednja glazbena škola Jakova Gotovca, Novi Travnik

5.lipnja 2019.god. odtžan je Godišnji koncert Srednje glazbene škole Jakova Gotovca Novi Travnik na kojem su nastupili učenici koji su u školskoj 2018./2019.god.postigli najbolje rezultate na Federalnom i međunarodnim natjecanjima.

1 2 3 4 5  ...  Zapis: 1 - 5 / 268