EMIS Print - nova verzija/inačica 6.7.12

Obavještavaju se svi EMIS koordinatori osnovnih i srednjih škola Srednjobosanskog kantona / Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova verzija / inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školske računare / računala.

Zadnja verzija / inačica programa nosi broj  6.7.12 od 10.06.2014. Ova nova verzija / inačica sadrži sljedeće promjene:

• DIPLOMA O POLOŽENOJ MATURI (B)
    dodan novi dokument za učenike četvrtih (IV) razreda srednjih (stručnih/strukovnih) škola,
  • DIPLOMA O OSLOBAĐANJU POLAGANJA MATURE (B)

Preuzimanje zadnje verzije / inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sistema EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama sistema EMIS WEB je omogućen kroz tabelarni prikaz škola na glavnoj stranici informacionog sistema EMIS Web, izbornik 'Škole'.