EMIS Print - nova verzija/inačica 7.3.5

Obavještavaju se svi EMIS koordinatori / odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Srednjobosanskog kantona / Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova verzija / inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školske računare / računala.

Zadnja verzija / inačica programa nosi redni broj  7.3.5 sa datumom kreiranja od 21.01.2015. godine. Ova nova verzija / inačica sadrži sljedeće promjene:

• Dodatno usaglašen sadržaj uvjerenja/potvrde o redovnom pohađanju za sve učenike. U skladu s Odlukom Ministarstva, uvjerenje / potvrda uključuje grafičke elemente (obrub, grb i dr.). Ovo uvjerenje se štampa / tiska na čistom bijelom papiru.
  • Uvjerenja/potvrde o redovnom pohađanju je od ove verzije/inačice omogućeno za sve razrede osnovnih i srednjih škola.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na verziju/inačicu programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova verzija/inačica mora prikazivati oznaku 7.3.5.

U slučaju da se i kod ove nove implementacije programa uoče određene nepravilnosti, odmah kontaktirati nadležnu službu Ministarstva.