EMIS Print - novo izdanje 7.7.1

Obavještavaju se sve EMIS odgovorne osobe osnovnih i srednjih škola Kantona Središnja Bosna  da je kreirana nova inačica programa EMIS Print, koju je potrebno instalirati na školska  računala.

Zadnja inačica programa nosi redni broj  7.7.1 sa datumom kreiranja od 17.06.2016. godine. Ova nova inačica sadrži sljedeće promjene:

• razriješeni uočeni nedostatci na uvjerenjima za učenike Osnovne muzičke škole - omogućen prikaz brojčanih ocjena,
  • osnovne glazbene škole nisu imale ovaj problem ni ranije, pa se ova promjena ne odnosi na njih,
  • posebna diploma o postignutim rezultatima izvrsnih učenika umjesto rijeći '... u toku osmogodišnjeg...' se mijenja u rijeći '... u toku šestogodišnjeg...' ,
  • Prethodna inačica programa EMIS PRINT (7-7-0) je prouzrokovala neodgovarajući prikaz uvjerenja za drugi razred OŠ, tako da ovo izdanje razrješava taj problem.

Napomena: kao i uvijek, posebnu pažnju obratiti na redni broj inačice programa poslije instalacije. Kao što je navedeno u naslovu, nova inačica mora prikazivati oznaku 7.7.1.

Preuzimanje zadnje inačice programskog rješenja EMIS Print se obavlja kroz Administrativni Panel (prva opcija u izborniku 'Linkovi') školskih poddomena sustava EMIS WEB.

Pristup školskim poddomenama je omogućen kroz tablični prikaz škola na glavnoj stranici informacijskog sustava EMIS Web, izbornik 'Škole'.