EMIS WEB - novo izdanje

Obavještavaju se svi korisnici Informacijskog sustava EMIS WEB (ovaj) Kantona Središnja Bosna  da je aktivirana nova inačica sustava 5.2.

Nova inačica donosi brži i efikasniji odziv sustava, obzirom da je primjenjena najnovija inačica razvojnog sustava kojeg EMIS DEV TEAM koristi tijekom izgradnje i implementacije svih sastavnica Integriranog informacijskog sustava EMIS.

Također, unaprijeđene su i optimizirane temeljne procedure kao i otklonjene greške koje su neki korisnici primjetili u ranijim inačicama sustava.

Koristimo ovu priliku da svim učenicima, nastavnicima, profesorima poželimo sretan i uspješan početak nove školske godine!